Kunt u deze nieuwsbrief niet goed lezen? Bekijk de nieuwsbrief hier online.
Nieuwsbrief 2026 
In deze nieuwsbrief:
  • 📬 Oeps… iets té enthousiast vooruitgelopen 😅
  • 9 juni - Kennisevent bij het Louwman Museum
  • De trossen gaan weer los
  • Evenementen in de spotlight
  • 17 juni - Wat gebeurt er eigenlijk met ons afval?
  • Nieuws van onze leden
  • Mogen we even voorstellen…
  • Zin in een heerlijke avond uit?
  • Business & Golf nieuws
  • Derde Waardergolfwedstrijddag
  • Save the date | Business & Bites Bollenstreek 2026
  • Golf & Nostalgie | HFC Haarlem Golftoernooi 2026
  • Save the date | Black Tie jubileumgala
📬 Oeps… iets té enthousiast vooruitgelopen 😅

Beste ondernemers,

In onze nieuwsbrief schreven we het kennisevent in het Louwman Museum alsof het al had plaatsgevonden. Blijkbaar zaten wij al helemaal in de sfeer van klassieke auto’s, goede gesprekken en nieuwe inzichten 😉

Hans, bedankt dat je zo scherp was. Wij waren dat blijkbaar even niet… we houden het maar op de hoge temperaturen ☀️

Natuurlijk willen we het graag even rechtzetten, want het event moet juist nog komen… en eerlijk is eerlijk: dit wil je eigenlijk niet missen.

Hieronder vind je de aangepaste versie van het bericht én uiteraard de volledige nieuwsbrief.

Nogmaals veel leesplezier

 
9 juni - Kennisevent bij het Louwman Museum
 

Stap binnen in een wereld van ondernemers, inspiratie en 150 jaar autogeschiedenis. Tijdens dit exclusieve kennisevent in het Louwman Museum staat het actuele onderwerp pseudo-eindheffing centraal en praten experts je bij over belangrijke ontwikkelingen, risico’s én kansen voor ondernemers.

Tussen de iconische klassiekers en bijzondere verhalen achter de collectie ontstaat een middag vol waardevolle ontmoetingen, nieuwe inzichten en sterke gesprekken met andere ondernemers uit de regio. Een unieke combinatie van kennis, netwerken en beleving op een locatie waar geschiedenis en innovatie samenkomen.

Dit is zo’n event waar je simpelweg bij wilt zijn.

 
📍AANMELDEN - klik hier >>
De trossen gaan weer los

Vanaf 24 juni stappen we weer regelmatig aan boord voor gezellige vaartochten met ondernemers uit de regio. Samen met Olympia Charters zorgen we ook dit jaar weer voor mooie netwerkmomenten op het water. Even weg van kantoor, nieuwe mensen ontmoeten en mooie gesprekken voeren in een ontspannen sfeer.

Omdat de plekken op de boot helaas nét iets sneller verdwijnen dan een schaal bitterballen op een netwerkborrel 😉, kan helaas niet iedereen iedere keer meevaren.

Lijkt het u leuk om een keer aan te sluiten? Stuur dan gerust een mail naar Wim. Wie weet vaart u binnenkort gezellig met ons mee 🚤

 
17 juni - Wat gebeurt er eigenlijk met ons afval?
 

Bij Meerlanden krijgen ondernemers een uniek kijkje achter de schermen. Van afvalinzameling tot verwerking en duurzaamheid: tijdens dit bezoek wordt duidelijk hoeveel processen er schuilgaan achter iets wat voor velen vanzelfsprekend lijkt.

Een interessant en verrassend inkijkje in een wereld waar dagelijks ontzettend veel gebeurt.

📸 nieuwbouw - Meerlanden

 
AANMELDEN - klik hier >>
Mogen we even voorstellen…

Bekend gezicht, nieuwe energie, wij stellen ons (opnieuw) voor!

Binnen de netwerkfamilie van Meerbusiness Duin & Bollenstreek zijn we geen onbekenden meer, maar een frisse kennismaking kan nooit kwaad! Wij zijn Margreet van der Plas en Marco van der Maden, de drijvende krachten achter Boekuwzending.com.

Boekuwzending.com is hét platform voor ondernemers die slim en eenvoudig pakketten willen versturen. Of je nu één pakket per week verstuurt of er honderden per dag de deur uitgaan – wij zorgen ervoor dat je altijd de beste verzendoptie vindt tegen een scherp tarief. Geen gedoe, gewoon regelen.

Als bestuurders vullen Margreet en Marco elkaar perfect aan. Margreet houdt de operationele lijnen strak en ziet erop toe dat alles achter de schermen soepel loopt. Marco brengt de commerciële drive. Samen delen we één missie: verzenden zo makkelijk mogelijk maken voor ondernemend Nederland.

Kom je ons binnenkort tegenkomen bij een van de netwerkbijeenkomsten? We staan altijd open voor een goed gesprek – over verzenden, ondernemen, of gewoon om elkaar beter te leren kennen. 📦

Margreet van der Plas & Marco van der Maden Boekuwzending.com

 
Zin in een heerlijke avond uit?
 

Bij Het Oude Dykhuys geniet u deze periode van verfijnde gerechten op het sfeervolle en beschutte terras. Op dit moment staat onder andere het aspergemenu centraal, naast de uitgebreide à la carte kaart.

Uiteraard worden de gerechten gecombineerd met mooie passende dranken voor een complete culinaire beleving.

Een aanrader voor ondernemers, relaties of gewoon een gezellige avond genieten in de regio 😊

 
Meer bekijken of reserveren?
Derde Waardergolfwedstrijddag
Op maandag 15 juni staat de derde MeerBusiness-Waardergolfwedstrijd op de planning bij Spaarnwoude Golfbaan – C-holes.

Een gezellige en sportieve dag voor zowel beginnende als ervaren golfers. De eerste wedstrijden gemist? Geen probleem! Iedere speeldag heeft eigen prijzen, dus iedereen maakt kans 🏌️

✔ Leuke prijzen
✔ Gezellige sfeer
✔ Verrassende C-holes
✔ Voor ieder niveau toegankelijk

Meespelen?
Aanmelden kan via: frans@meerbusiness.nl

 
Save the date | Business & Bites Bollenstreek 2026

Dinsdag 1 september verandert ’t Huys Dever in Lisse opnieuw in dé ontmoetingsplek voor ondernemers uit de Duin- & Bollenstreek.

Met heerlijke bites, mooie wijnen, live entertainment en honderden ondernemers belooft het weer een fantastische netwerkavond te worden.

📍 ’t Huys Dever – Lisse
🕟 16.30 – 20.00 uur

Meer info of aanmelden?
frans@meerbusiness.nl
 
 
Golf & Nostalgie | HFC Haarlem Golftoernooi 2026

Vrijdag 11 september komen ondernemers, oud-spelers, supporters en golfliefhebbers samen op Golfbaan The Dunes in Zandvoort voor de tweede editie van het MeerBusiness & HFC Haarlem golftoernooi.

Een volledig verzorgde dag vol sportiviteit, gezelligheid en rood-blauwe herinneringen 🏌️

📍 The Dunes – Zandvoort
📅 Vrijdag 11 september 2026

Inschrijven via:
frans@meerbusiness.nl
 
 
Save the date | Black Tie jubileumgala

De Haarlemmermeersche Golfclub viert dit jaar haar 40-jarig bestaan én de opening van het vernieuwde clubhuis met een bijzonder Black Tie jubileumgala.

📅 Zaterdag 26 september & Zaterdag 31 oktober

 
 
Agenda
27-05-2026 LET OP: VERPLAATST NAJAAR 2026 - Een kijkje achter de schermen bij Intertraining
28-05-2026 Netwerkbijeenkomst Spaarne Gasthuis
04-06-2026 Bloembollen open golf 4 juni 2026
09-06-2026 Business club Haarlemmermmeersche Golfclub
09-06-2026 Kennisevent Pseudo Eindheffing bij het Louwman Museum
10-06-2026 Save the date | MeerBusiness Haringparty X Corendon 2026
12-06-2026 Ontbijtbijeenkomst Vrienden Spaarne Gasthuis
15-06-2026 MeerBusiness Golf & Events WaarderGolf op Spaarnwoude, doe je mee?
17-06-2026 Wat gebeurt er eigenlijk met ons afval?
23-06-2026 Doe mee met de Business club Tespelduyn
24-06-2026 Zomer vibes op het water – Vaar mee met Olympia Charters
 
Volledige agenda
Onze trotse partners

 

Samen sterk met

 

Wij dragen bij aan
 
Klik hier voor alle een overzicht van alle members
Contact
MeerBusiness Duin- en Bollenstreek
Hillegommerdijk 516                                                 
2136 KT Zwaanshoek
06-23944556
db@meerbusiness.nl
db.meerbusiness.nl
Afmelden voor deze nieuwsbrief of gegevens wijzigen